logo

馃摚 Z rado艣ci膮 informujemy, 偶e do zespo艂u AMS Pracownia Szkoleniowa do艂膮czy艂 mecenas Piotr Szumli艅ski! 馃帀

Piotr to do艣wiadczony trener z wieloletnim do艣wiadczeniem w prowadzeniu szkole艅 dla uczelni wy偶szych. Od wielu lat specjalizuje si臋 m.in. w szkoleniach z zakresu 艣wiadcze艅 pomocy materialnej dla student贸w i doktorant贸w, wydawania decyzji i stosowania k.p.a. w sprawach student贸w i doktorant贸w. Jego pasja i profesjonalizm oraz zaanga偶owanie w prac臋 z lud藕mi to gwarancja najwy偶szej jako艣ci szkole艅.

Zapraszamy do zapis贸w na nadchodz膮ce warsztaty prowadzone przez Piotra. Szczeg贸艂y wkr贸tce na naszej stronie internetowej oraz w mediach spo艂eczno艣ciowych.

Witamy Piotrze na pok艂adzie! 馃殌

Ju偶 niebawem na naszej stronie pojawi膮 si臋 nowe szkolenia.

#AMSTeam #NowyTrener #Szkolenia #AMSPracowniaSzkoleniowa

Dostosuj preferencje dotycz膮ce zgody
U偶ywamy plik贸w cookie, aby pom贸c u偶ytkownikom w sprawnej nawigacji i wykonywaniu okre艣lonych funkcji. Szczeg贸艂owe informacje na temat wszystkich plik贸w cookie odpowiadaj膮cych poszczeg贸lnym kategoriom zgody znajduj膮 si臋 poni偶ej. Pliki cookie sklasyfikowane jako 鈥瀗iezb臋dne鈥 s膮 przechowywane w przegl膮darce u偶ytkownika, poniewa偶 s膮 niezb臋dne do w艂膮czenia podstawowych funkcji witryny. Korzystamy r贸wnie偶 z plik贸w cookie innych firm, kt贸re pomagaj膮 nam analizowa膰 spos贸b korzystania ze strony przez u偶ytkownik贸w, a tak偶e przechowywa膰 preferencje u偶ytkownika oraz dostarcza膰 mu istotnych dla niego tre艣ci i reklam. Tego typu pliki cookie b臋d膮 przechowywane w przegl膮darce tylko za uprzedni膮 zgod膮 u偶ytkownika. Mo偶na w艂膮czy膰 lub wy艂膮czy膰 niekt贸re lub wszystkie te pliki cookie, ale wy艂膮czenie niekt贸rych z nich mo偶e wp艂yn膮膰 na jako艣膰 przegl膮dania.
Niezb臋dny
Funkcjonalny