logo

Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na bezpłatny webinar na żywo pt. Co w uczelnianej trawie piszczy? poświęcony najnowszym zmianom w zakresie studiów, kształcenia, spraw studenckich i doktoranckich.

Webinar poprowadzą Aleksandra Matukin-Szumlińska i Piotr Szumliński eksperci z zakresu szkolnictwa wyższego, którzy podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Będzie to również doskonała okazja do zadawania pytań oraz wymiany doświadczeń.

Kiedy: piątek, 21 czerwca 2024 r., godz. 12.00-13.30 (ok. 90 minut)

Platforma: MS Teams

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

LINK DO WYDARZENIA i do REJESTRACJI

Do kogo kierujemy webinar: do kadry uczelni odpowiedzialnej za organizację oraz prowadzenie kształcenia, spraw studenckich i doktoranckich.

Podczas webinaru zasygnalizujemy nadchodzące zmiany dotyczące studiów i kształcenia, spraw studentów i doktorantów oraz związane z tym wyzwania.

Będzie m.in. o najnowszych wyzwaniach związanych z rekrutacją kandydatów zagranicznych, o e-doręczeniach, o regulaminach stypendialnych, zakończeniu studiów doktoranckich, a także o dokumentacji przebiegu studiów (mLegitymacjach, cyfrowych dyplomach, odpisach) oraz o planowanych zmianach w zakresie studiów podyplomowych.

Aby zarejestrować się na wydarzenie prosimy o wypełnienie formularza dostępnego w ww. linku.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego gorąco zachęcamy do szybkiej rejestracji. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, na wskazany adres e-mail prześlemy link do webinaru.

NIE PRZEGAPCIE WYDARZENIA, CZEKAMY NA WAS  i DO ZOBACZENIA !!!

W przypadku pytań lub problemów z rejestracją, zachęcamy do kontaktu:
AMS Pracownia Szkoleniowa
mail: kontakt@amspracownia.edu.pl
kom.: +48 609 110 733
kom.: +48 451 155 505
znajdź nas na FB: https://www.facebook.com/AMS.Pracowania.Szkoleniowa/

Dostosuj preferencje dotyczące zgody
Używamy plików cookie, aby pomóc użytkownikom w sprawnej nawigacji i wykonywaniu określonych funkcji. Szczegółowe informacje na temat wszystkich plików cookie odpowiadających poszczególnym kategoriom zgody znajdują się poniżej. Pliki cookie sklasyfikowane jako „niezbędne” są przechowywane w przeglądarce użytkownika, ponieważ są niezbędne do włączenia podstawowych funkcji witryny. Korzystamy również z plików cookie innych firm, które pomagają nam analizować sposób korzystania ze strony przez użytkowników, a także przechowywać preferencje użytkownika oraz dostarczać mu istotnych dla niego treści i reklam. Tego typu pliki cookie będą przechowywane w przeglądarce tylko za uprzednią zgodą użytkownika. Można włączyć lub wyłączyć niektóre lub wszystkie te pliki cookie, ale wyłączenie niektórych z nich może wpłynąć na jakość przeglądania.
Niezbędny
Funkcjonalny