logo

Wiemy doskonale, że zbliżająca się wielkimi krokami zmiana kadencji w wielu uczelniach będzie stanowić nie lada wyzwanie nie tylko dla nowo wybranych władz, zwłaszcza rektorów, prorektorów, dziekanów, prodziekanów, czy dyrektorów instytutów, ale także dla kadry administracji akademickiej, szczególnie w okresie zakończenia starego i rozpoczęcia nowego roku akademickiego.

Dlatego pragniemy serdecznie zaprosić na webinar na żywo, którego tematem przewodnim będzie „Jak przygotować się do zmiany kadencji w uczelniach w zakresie spraw związanych z kształceniem i sprawami studenckimi?” tak, aby zapewnić sprawne i efektywne przejęcie obowiązków oraz płynne kontynuowanie działań na uczelni.

Podczas webinaru przedstawimy, naszym zdaniem, najważniejsze kroki, które warto podjąć, aby zapewnić sprawne i efektywne przejęcie obowiązków. Skupimy się na aspektach organizacyjnych, administracyjnych oraz strategicznych, które pozwolą na płynne wdrożenie nowych władz w struktury uczelni i kontynuowanie działań w sprawach związanych z kształceniem i sprawami studenckimi.

Webinar poprowadzą Aleksandra Matukin-Szumlińska i Piotr Szumliński doświadczeni praktycy szkolnictwa wyższego, którzy podzielą się swoją wiedzą i dobrymi praktykami. Będzie to również doskonała okazja do zadawania pytań oraz wymiany doświadczeń.

Kiedy: poniedziałek, 26 sierpnia 2024 r., godz. 14.00-15.30 (ok. 90 minut)

Platforma: MS Teams

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W celu udziału w wydarzeniu zachęcamy do rejestracji za pomocą formularza (dostępny pod LINKIEM). Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, na wskazany adres e-mail prześlemy link do webinaru.

Po webinarze dla osób zarejestrowanych udostępnimy nagranie.

NIE PRZEGAPCIE WYDARZENIA, CZEKAMY NA WAS  i DO ZOBACZENIA !!!

W przypadku pytań lub problemów z rejestracją, zachęcamy do kontaktu:
AMS Pracownia Szkoleniowa
mail: kontakt@amspracownia.edu.pl
kom.: +48 609 110 733
kom.: +48 451 155 505
www.amspracownia.edu.pl
znajdź nas na FB: https://www.facebook.com/AMS.Pracownia.Szkoleniowa/

Dostosuj preferencje dotyczące zgody
Używamy plików cookie, aby pomóc użytkownikom w sprawnej nawigacji i wykonywaniu określonych funkcji. Szczegółowe informacje na temat wszystkich plików cookie odpowiadających poszczególnym kategoriom zgody znajdują się poniżej. Pliki cookie sklasyfikowane jako „niezbędne” są przechowywane w przeglądarce użytkownika, ponieważ są niezbędne do włączenia podstawowych funkcji witryny. Korzystamy również z plików cookie innych firm, które pomagają nam analizować sposób korzystania ze strony przez użytkowników, a także przechowywać preferencje użytkownika oraz dostarczać mu istotnych dla niego treści i reklam. Tego typu pliki cookie będą przechowywane w przeglądarce tylko za uprzednią zgodą użytkownika. Można włączyć lub wyłączyć niektóre lub wszystkie te pliki cookie, ale wyłączenie niektórych z nich może wpłynąć na jakość przeglądania.
Niezbędny
Funkcjonalny